Výhody

Objevte všechny výhody a začněte nakupovat drahé kovy

Mnoho výhod

Pro Vaši budoucnost

Nejvýhodnější kupní cena

Díky německé společnosti Auvesta, která se specializuje výhradně na nákup, prodej a uskladnění fyzických drahých kovů od roku 2009 a inovativnímu Allstars plánu spoření máte možnost nakupovat drahé kovy za nejlepší možné ceny a to dokonce i pod London Fixing, kterým se stanovují globální denní ceny drahých kovů.

Nejkvalitnější drahé kovy

Auvesta nakupuje drahé kovy pouze od rafinérií certifikovaných LBMA z Německa. LBMA reguluje požadavky pro odlitky nejvyšší kvality označené jako Good Delivery. Pouze výrobci, kteří jsou certifikováni od LBMA mohou vyrábět odlitky Good Delivery, které splňují přísné kvalitativní požadavky LBMA z hlediska formy, hmotnosti a čistoty. Je to garance kvality a lehkého odprodeje drahých kovů. Každý je zná a můžete jimi platit téměř na celém světě.

Hmatatelná jistota

Nakoupené drahé kovy, na rozdíl od virtuálních jmen fyzicky existují, mají dlouhodobou trvalou hodnotu a tak se můžete na ně spolehnout zejména během krizí, jsou odolné vůči znehodnocení vlivem inflace a politickým omylem a navíc zisky z prodeje drahých kovů jsou osvobozeny od daní.

Flexibilita

Po vytvoření depozitu Vám nevznikají žádné závazky nákupů drahých kovů, ani žádná minimální doba spoření a dokonce ani žádné výpovědní lhůty. Vše je transparentní, flexibilní a na Vašem rozhodnutí. Jediný závazek máte vůči sobě a své rodině, abyste byli chráněni v případě nouze a během stáří.

Daňové výhody

Díky uskladnění ve vysoce zabezpečených bezcelních skladech vám při koupi drahých kovů nevzniká během bezcelního uskladnění drahého kovu žádná povinnost DPH. Drahé kovy nakupujete bez DPH a dokonce v celé EU při prodeji drahých kovů neplatíte žádné daně ze zisku. Jednoduše bezkonkurenční.

Bezpečné uskladnění

Vaše drahé kovy jsou uskladněny ve vysoce zabezpečených bezcelních skladech v Německu, ve Švýcarsku, v Londýně nebo v Singapuru. Vy si určujete, ve kterém trezoru bude Vaše zlato uloženy. V trezoru jsou vaše odlitky přiřazeny pod čísly. Přiřazením odlitků vám bude právně přeneseny vlastnictví. Vaše drahé kovy jsou v trezoru pojištěny proti vloupání, loupeži a požáru vždy v aktuální výši.

Zkušenosti od roku 2009

Auvesta je specialista na nákup, prodej a uskladnění drahých kovů již od roku 2009. Po letech tvrdé práce má významná ocenění jako Nejlepší poskytovatel spořících plánů ve zlatě z německého FOCUS-MONEY a první místo kategorie Poskytovatel spořících plánů ve zlatě od německého Handelsblatt. Česko-slovenský konzultační tým pracuje s Auvesta od roku 2010. V roce 2021 jsme dostali možnost rozšířit naše služby do téměř celého světa.

Výhoda pravidelných nákupů

Pravidelnými nákupy fyzických drahých kovů si dlouhodobě budujte majetek bez ohledu na aktuální tržní cenu. Nemusíte sledovat kdy jsou drahé kovy nejníže a kdy nejvyšší. Pravidelnými nákupy docílíte výhodné využití výkyvů cen a z dlouhodobého hlediska se nákupy kovů zprůměrují a tak dosáhnete nejvyšší možné množství drahých kovů za nejvýhodnější cenu v daném čase - cost average efekt.

Anonymita

Nákupom drahých kovov cez Zlatého deda nie ste evidovaný v žiadnom evidenčnom finančnom zozname, ktorý je prístupný pre štát, štátne orgány, súdom a ani exekútorom. Nikto nemá odkiaľ vedieť či máte nejaké drahé kovy. Štát nevidí nič a ani Vám nemôže siahnuť na Vaše drahé kovy ako v prípade peňazí uložených v bankách.

Priamy prístup k rafinériám

Iba veľkí a solventní obchodníci majú priamu zmluvu k rafinériám s certifikáciou LBMA v najvyššej kvalite štandardu GOOD DELIVERY. Auvesta má priamy prístup k drahým kovom priamo z rafinérií. Nakupuje drahé kovy od rafinérií Argor-Heraeus, Agosi, Metalor, Aurubis, Boliden, Heraeus.

Stačí si stáhnout aplikaci

AllStars poskytuje lidem z celého světa přístup na profesionální trh drahých kovů. Při nákupu, prodeji a skladování fyzických kovů můžete využívat nejlepší ceny. Vše je online - nákup, prodej, správa ... je to rychlé, snadné a bezpečné.

Jak začít?