Depozit Allstars S

Nejdostupnější depozit, který otevírá dveře do světa investorů v drahých kovech

Depozit Allstars S

Pro koho je depozit určen?
Nejdostupnější depozit, který otevírá dveře do světa investorů v drahých kovech úplně pro každého. Určený zejména pro lidi, kteří nemají úspory, ale chtějí si začít budovat rezervu na důchodu, mít pojistku na horší časy nebo chtějí zanechat něco hodnotného svým dětem po jejich smrti. Také výborná volba spoření pro Vaše dítě nebo děti.

Za kolik třeba měsíčně nakupovat drahé kovy?
Je to na Vás. Doporučujeme nakupovat drahé kovy za min. 30€ každý měsíc. Nezapomeňte, že nejste ničím vázán. Jednoduše nakoupíte za kolik budete mít. Důležité je, že budete nakupovat každý měsíc a váha drahých kovů se bude zvětšovat.

Jak dlouho bych měl takto nakupovat drahé kovy?
Po celou dobu co pracujete, celý Váš aktivní život, hned jako zjistíte, že máte takovou možnost, protože to má být Vaše pojistka nebo cesta jak si zajistit lepší důchod nebo lepší život pro Vaše děti. Pokud to chcete pro Vaše dítě, aby mělo lehčí start do života, tak obvykle rodiče spoří do jeho 18, drahé kovy prodají a následně převezme depozit již dospělé dítě a pokračuje v dalších nákupech drahých kovů pro budování vlastní pojistky nebo cesty jak si zajistit lepší důchod . Depozit lze přepnout do vyššího tarifu, kde má možnost získat ještě výhodnější podmínky.

Jaké mě čekají poplatky?
Auvesta, která zajišťuje všechny transakce, je transparentní německá společnost, která buduje moderní řešení a poskytuje nejlepší možné ceny drahých kovů. Všechno něco stojí, a abychom Vám zajistili nejlepší možné služby a podmínky, připravili jsme pro Vás fér produkty.
Máme iba 2 poplatky:
- Celkový jednorázový poplatek za vytvoření a správu depozitu (ážio) je v depozitu S pouze 300 €. Po splacení ážia můžete nakupovat drahé kovy za nejlepší možnou cenu a to bez DPH. I když budete spořit 30 let, už žádné jiné poplatky za správu nebudete mít!
- Každý měsíc se platí 0,08% bez DPH z hodnoty kovů za uskladnění a pojištění kovů. Nakupujete reálné fyzické zlato, jehož uskladnění něco málo stojí. 0,08% je jen pár centové nebo po letech pár eurový poplatek, který se Vám časem také vrátí zvyšováním ceny drahých kovů. Pokud si kovy pošlete domů, tento poplatek nemáte.
Depozit je nastaven na dlouhodobé a pravidelné nakupování drahých kovů.

Na co to ážio je?
Díky ážiu umíme nabídnout bezkonkurenční služby a následně nejlepší cenu za drahé kovy. Víme, že některé firmy ážio nemají, ale z dlouhodobého hlediska je lepší zaplatit jedno ážio a pak mít dlouhodobě celý život lepší cenu za drahé kovy.

Jaké drahé kovy mohu nakupovat?
Nakupuje se zlato (999,9), stříbro (999,0), platina (999,5) nebo paládium (999,5). Ve Vašem účtu si nastavíte co chcete nakupovat a jaké podíly.

Když si koupím zlato a pak bych chtěl raději stříbro?
Není problém. Pomocí funkce SWITCH a SWITCH+ můžete zakoupené kovy mezi sebou vyměňovat a zvyšovat tak své zisky. Vše online přes Váš mobil.

Kde je moje zlato uskladněné?
Uskladnění provádějí výhradně vysoce specializované společnosti v trezorech s vysokým zabezpečením. Vaše drahé kovy jsou v trezoru pojištěny proti vloupání, loupeži a požáru vždy v aktuální výši. Skladovací místa: Zurich (Švýcarsko)
Londýn (Velká Británie)
Frankfurt nad Mohanom (Německo)
Mníchov (Německo)
Singapur (Singapur).

Jak mám začít?
Klepněte na tlačítko OTEVŘÍT DEPOZIT. Vše vyřídíte online a za pár minut se z Vás stane investor v drahých kovech. Pokud máte otázky, napište nám. Jsme tu pro Vás.

Otevřít depozit

Cena kovů ve spořících programech

Cena kovů

21.7.2022 Naši klienti nakupují 1 gram zlata od 59,18€