Depozit Allstars M

Výhodné ceny a extra bonusy

Depozit Allstars M

Pro koho je depozit určen?
Určený zejména pro lidi, kteří již mají nějaké úspory (cca 10.000€), které si chtějí chránit a zároveň chtějí pokračovat v budování investičního majetku pro lepší život na důchodu. To, co během důchodu neminete, bezpečně zanecháte svým dětem.

Jakou část úspor mám dát do drahých kovů?
Určitě ne všechno. Nechte si cca 25% peněz na účtu, abyste měli na neočekávané události. Zbytek klidně do drahých kovů. Obecně se říká, že 10 až 25% celkového majetku byste měli mít v drahých kovech jako pojistku, co tady nemá téměř nikdo, ale dá se na tom postupně pracovat a přibližovat se k cíli pravidelnými nákupy.

Za kolik třeba měsíčně nakupovat drahé kovy?
Po nákupu drahých kovů z existujících úspor doporučujeme následně nakupovat drahé kovy za min. 60€ každý měsíc, abyste získali věrnostní bonus. Nezapomeňte, že nejste ničím vázán. Jednoduše nakoupíte za kolik budete mít. Samozřejmě, čím více, tím lépe. Důležité je, že budete nakupovat pravidelně. Snažte se alespoň 10% z měsíčního příjmu dát na drahé kovy.

Jak dlouho bych měl takto nakupovat drahé kovy?
Po celou dobu co pracujete, celý Váš aktivní život, hned jako zjistíte, že máte takovou možnost, protože to má být Vaše pojistka na horší časy nebo cesta jak si zajistit lepší důchod nebo i lepší život pro Vaše děti.

Jaké mě čekají poplatky?
Auvesta, která zajišťuje všechny transakce, je transparentní německá společnost, která buduje moderní řešení a poskytuje nejlepší možné ceny drahých kovů. Všechno něco stojí, a abychom Vám zajistili nejlepší možné služby a podmínky, připravili jsme pro Vás fér produkty. V konečném důsledku, pokud budete pravidelně nakupovat, tak díky bonusu v depozitu M nebudete mít žádné poplatky.
Máme iba 2 poplatky:
- Celkový jednorázový poplatek za vytvoření a správu depozitu (ážio) je v tomto depozitu pouze 600€. Po splacení ážia můžete nakupovat drahé kovy za nejlepší možnou cenu a dokonce bez DPH. I když budete spořit 30 kovů, už žádné jiné poplatky za správu nebudete mít!
- Každý měsíc se platí 0,07% bez DPH z hodnoty kovů za uskladnění a pojištění kovů. Nakupujete reálné fyzické zlato, jehož uskladnění a pojištění něco stojí. Je to jen pár centový nebo lety pár eurový poplatek, který se Vám časem také vrátí zvyšováním ceny drahých kovů a také v podobě věrnostních bonusů. Pokud si kovy pošlete domů, tento poplatek nemáte.
Depozit je nastaven na dlouhodobé a pravidelné nakupování drahých kovů.

Na co to ážio je?
Díky ážiu umíme nabídnout bezkonkurenční služby a následně nejlepší cenu za drahé kovy. Víme, že některé firmy ážio nemají, ale z dlouhodobého hlediska je lepší zaplatit jedno ážio a pak mít dlouhodobě celý život lepší cenu za drahé kovy. Tento depozit nabízí bonusy, díky kterému se Vám ážio vrátí. Stačí splnit podmínky.

Jaký tedy dostanu bonus?
První bonus je cena, kterou máte za drahé kovy. Auvesta jako velká německá společnost má mnohem lepší ceny než kterákoli jiná firma v Českej Republice.
Dále při každém nákupu drahých kovů nad 1000€ automaticky získáte ještě výhodnější cenu drahých kovů o -1%.

Čekají mě ještě nějaké bonusy?
Ano, dále máte možnost získat zlatý věrnostní bonus až do 1000€. Jakmile nakoupíte drahé kovy spolu za 10.000€ Vám začíná běžet max.12 měsíční doba k získání bonusu. Během této doby stačí pravidelně každý měsíc nakupovat drahé kovy za min. 60€ a více. Díky tomuto bonusu se Vám zcela vrátí ážio, i poplatky za uskladnění, ale zejména ještě více sníží cena již nakoupených kovů, což je bezkonkurenční.
Nezapomeňte, že nakupovat drahé kovy třeba celý aktivní život. Ve škole nás neučí jak se zajistit na důchod nebo na horší časy. Musíme se to učit za běhu sami. Proto nám většinou zpočátku chybí rutina, ten návyk na pravidelnost. Opravdu stačí pouze pravidelně nakupovat drahé kovy a Váš život během krize a na důchodu bude lehčí.

Jaké drahé kovy mohu nakupovat?
Nakupuje se zlato (999,9), stříbro (999,0), platina (999,5) nebo paládium (999,5). Ve Vašem účtu si nastavíte co chcete nakupovat a jaké podíly.

Když si koupím zlato a pak bych chtěl raději stříbro?
Není problém. Pomocí funkce SWITCH a SWITCH+ můžete zakoupené kovy mezi sebou vyměňovat a zvyšovat tak své zisky. Vše online přes Váš mobil.

Kde je moje zlato uskladněné?
Uskladnění provádějí výhradně vysoce specializované společnosti v trezorech s vysokým zabezpečením. Vaše drahé kovy jsou v trezoru pojištěny proti vloupání, loupeži a požáru vždy v aktuální výši. Skladovací místa: Zurich (Švýcarsko)
Londýn (Velká Británie)
Frankfurt nad Mohanom (Německo)
Mníchov (Německo)
Singapur (Singapur).

Jak mám začít?
Klepněte na tlačítko OTEVŘÍT DEPOZIT. Vše vyřídíte online a za pár minut se z Vás stane investor v drahých kovech. Pokud máte otázky, napište nám. Jsme tu pro Vás.

Otevřít depozit

Cena kovů ve spořících programech

Cena kovů

21.7.2022 Naši klienti nakupují 1 gram zlata od 59,18€